Rbet Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Rbet para çekme konusunda sizlere farklı fırsatlar sunmakta yani para yatırma konusunda sunmuş olduğu sistemler gibi para çekme konusunda da farklı şekillerde çekim yapabiliyorsunuz. Elbette burada belli limitler dahilinde bu işlemler gerçekleşiyor. Başta banka havalesi ile bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz gibi dilerseniz Pidpay, Paykasa, Astropay ya da Ecopayz sistemi ile de bu işlemi gerçekleştirmek şansına sahipsiniz. Elbette bu işlemleri yaparken sizin hesaplarınız kontrol ediliyor ve bu hesap kontrol süreci bazen birkaç saati bulabiliyor. Bunu da bilmek gerekir. Yani telaşlanmanıza lüzüm yok. Eğer dilerseniz bu konularda daha net bir şekilde bilgi almak için isterseniz müşteri hizmetleriyle de görüşebilirsiniz. Bu konuda müşteri hizmetleri sizlere daha detaylı bir şekilde bilgi verecektir.

Rbet Para Çekme Havale İşlemi

Rbet para çekme konusunda eğer sizler de banka havalesi ile para çekimi yap alacaksanız bu durumda öncelikli olarak çekim yapacağınız banka havalesi hesabının kendi hesabınız olması çok önemlidir. Yani herhangi bir arkadaşımızın hesabına para çekemiyorsunuz kendi hesabınız üzerinden para çekebilirsiniz. Ancak bu işlemi gerçekleştirirken hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Müşteri hizmetlerine para çekim talebini ilettikten sonra müşteri hizmetleri sizin hesaplarınızı kontrol edecek ve bundan sonra da gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. Sizler de sıkıntı yaşamadan işlemlerinizin gerçekleşmiş olduğunu görebilirsiniz. Bu işlemler gerçekleşirken çekim talebinde bulunabilmek için banka hesabına en az 200 TL’lik bir hesap bakiyeniz olması gerekmektedir. Eğer 200 TL’lik bir hesap bakiyeniz varsa 200 lira ve üzerinde herhangi bir parayı çekme şansına sahipsiniz. Bunun yanı sıra elbette ki CepBank işlemi ile para yatırılacak para çekim işleminde CepBank kullanılmamalıdır buna da bilmek gerekir.

Rbet Para Çekme Sanal Kart

Rbet para çekme işlemlerinde sanal kart ya da ön ödemeli kart denilen sistemlerle de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ecopayz, Astropay, Pidpay ve Paykasa sistemleri de en az 50 TL’lik bir parayı çekim yapma şansına sahip oluyorsunuz. Bu işlemleri gerçekleştirirken yine müşteri hizmetlerine çekim talebinde bulunup hangi sistem ile para çekmek istediğinizi biliyorsunuz. Böylece sizlere bir hesap numarası veriliyor ve bu numara sizlerin işlem yapabileceğiniz sizin hesabınıza geçen parayı kontrol edebileceğiniz numara oluyor. Zaten Paykasa Pidpay’da 16 haneli bir numara var ve bu numara veriliyor. Sizler de kontrollerinizi sağlayarak istediğiniz gibi işlemlerinizi gerçekleştirme şansına sahip oluyorsunuz ve hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadan siz de sonuç alabiliyorsunuz.

 

Bir yorum bırakın